Czy Twój tusz do rzęs kruszy się i osypuje po kilku godzinach od nałożenia? Okazuje się, że nie jesteś sama. Problem ten spotyka wiele kobiet na całym świecie. Dochodzi do tego sklejanie się włosków, rozmazywanie się produktu, które niszczy cały makijaż. Jednak żadna z kobiet nie musi takiego stanu rzeczy akceptować. Czas poznać najnowszy ranking tuszy do rzęs, które są niezawodne!

Tusz do rzęs – rozwiązanie dla każdej kobiety!

Tusz do rzęs to jeden z tych kosmetyków, który stworzony jest dosłownie dla każdej kobiety. Panie wiedzą, że nie można tego powiedzieć np. o wykonaniu trwałej stylizacji rzęs, której nie można zmienić przez dłuższy czas. Właśnie dlatego najwięcej uwagi kobiety poświęcają na to, by znaleźć maskarę idealną

Z pewnością powinna zapewniać ona wyjątkowo dobre efekty, a jednocześnie powinna wytrzymać kilkanaście godzin- niezależnie od tego, czy chodzi o dzień spędzony w pracy, czy o całonocną imprezę.

Czy jednak taki tusz do rzęs faktycznie istnieje? Okazuje się, że tak! Jednak faktem jest, że trzeba umieć go znaleźć…

TOP 4 maskary – te produkty mają szansę stać się hitem!

Na rynku kosmetycznym tuszy do rzęs z całą pewnością nie brakuje. Jednocześnie nie wszystkie produkty zasługują na to, by panie faktycznie się nimi zainteresowały.

W poniższym zestawieniu zostały uwzględnione jedynie te, które na podstawie opinii fanek makijażu mają szansę stać się niekwestionowanym hitem. Czas więc je poznać i być może nawet przetestować?

1. Tusz do rzęs Nanolash

najlepszy tusz do rzęs nanolash

Królowa może być tylko jedna, prawda? Okazuje się, że tym rankingu jest to tusz do rzęs Nanolash! Produkt pochodzi od znanego i renomowanego w świecie kosmetycznym producenta, który nie zawiódł nigdy grona swoich zwolenniczek.

Tusz do rzęs Nanolash jest wyjątkowo trwały. Nie osypuje się on i nie kruszy w ciągu całego dnia. Nie rozmazuje się on także podczas kontaktu z wilgocią, więc panie z powodzeniem mogą go zabrać na zimowy wyjazd.

Produkt jest także wyposażony w perfekcyjnie wyprofilowaną szczoteczkę. Jest ona wykonana z wysokiej jakości silikonu i precyzyjne rozczesuje włoski, bez pozostawiania na nich grudek. Nawet panie z opadającą powieką, nie będą mieć problemu z tym, by uchwycić krótkie rzęski w kąciku oka.

WAŻNE! Po przejściu na stronę producenta panie zauważą, że mogą kupić jeden z poniższych produktów:

Taka różnorodność gwarantuje dopasowanie tuszu idealnie do indywidualnych potrzeb!

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Na kolejnym miejscu, kolejna pretendentka do korony najlepszej maskary. Mowa tu o tuszu do rzęs wydłużająco-pogrubiającym Lashcode Mascara . Produkt ten również spotkał się z wyjątkowo przychylnymi opiniami większości kobiet.

Lashcode Mascara posiada szczoteczkę, dzięki której aplikacja produktu staje się prawdziwą przyjemnością. Specjalnie wyprofilowana, silikonowa, dociera do najmniejszych włosków. Co więcej, Lashcode Mascara to również tusz trwały. Panie nie skarżyły się na to, że pod koniec dnia, zaczął się on osypywać lub kruszyć.

Uwagę zwraca fakt, że tusz teoretycznie nie jest wodoodporny. Jednak nikt nie wskazuje na to, że zaczyna się on rozmazywać podczas kontaktu z wilgocią.

3. Clarins Be Long Mascara

Clarins Be Long Mascara to wydłużający tusz do rzęs. Teoretycznie, ma on sprawić, że rzęsy staną się długie i pięknie podkreślone. Większość kobiet nie neguje tych efektów. Jednocześnie panie nie ukrywają także tego, że produkt ten nie jest pozbawiony wad.

Zaczynając od pozytywnych aspektów, szczoteczka cechuje się dość dobrym wyprofilowaniem. Na górze i dole trzonka jest ona odpowiednio zwężona, co powinno ułatwić operowanie nią. Nie da się jednak ukryć, że trwałość produktu wzbudza wątpliwości. Wiele kobiet wskazuje na fakt, że zauważyły wyraźne osypywanie się i kruszenie maskary pod koniec dnia. Co więcej, pod wpływem wilgoci odbija się ona na powiece i pozostawia nieestetyczne ślady.

4. Maybelline Great Lash

W rankingu znalazło się miejsce również dla produktu drogeryjnego. Maybelline Great Lash to tusz do rzęs, który z pewnością wyróżnia się jaskrawym, kolorowym opakowaniem. Nie można mieć też większych zastrzeżeń do efektów, które można przy pomocy tej maskary osiągnąć.

Jednocześnie problemem wydaje się być szczoteczka oraz trwałość produktu. Sama szczoteczka posiada dość grube włókna, które sprawiają, że uchwycenie krótszych włosków jest nieco bardziej problematyczne. Jeśli zaś chodzi o trwałość, to jest ona mocno wątpliwa. Panie zgłaszały, że nawet po kilku godzinach od aplikacji, tusz zaczął się kruszyć.

Podsumowanie rankingu

Jak wybrać idealny tusz do rzęs? Otóż warto się zasugerować powyższym zestawieniem. Uwzględnione w nim maskary, a w szczególności tusz do rzęs Nanolash, z pewnością nie okażą się rozczarowaniem.

Panie powinny uwzględnić to, na czym najbardziej im zależy podczas korzystania z tuszu do rzęs. Dzięki temu wybór idealnego produktu będzie znacznie łatwiejszy.