Rozjaśnianie, baleyage, ombre, sombre… to koloryzacja, która wymaga wprawy i zręczności. Czy da się sprawić, by była szybsza i łatwiejsza? Oczywiście, że tak! Teraz, dzięki innowacyjnym paskom Highligting Foam Strips do wielowarstwowej koloryzacji włosów farbowanie jest szybsze, precyzyjniejsze i doskonalsze. Jak to możliwe? Poznaj innowacyjny produkt z profesjonalnej serii Colorcuts!

Warstwowa koloryzacja – zmora wielu fryzjerów

Wszyscy wiemy, że nie ma bardziej żmudnego zabiegu koloryzującego niż rozjaśnianie, baleyage lub każda inna forma koloryzacji, która wymaga nakładania wielu warstw i różnych odcieni farby. Aluminiowe folie są śliskie, nieprecyzyjne, zsuwają się z włosów i udaremniają nałożenia barwnika tuż przy skórze głowy. Wymagają nie lada wprawy! Ponadto są kłopotliwe, ponieważ nie widać, jaki barwnik został nałożony na poszczególne partie włosów. Pora na innowację!

Highligting Foam Strips – świetne paski do Twojego salonu

Colorcuts to marka, która wyznacza trendy współczesnego fryzjerstwa. Ceniona na całym świecie za doskonałe, innowacyjne produkty, które ułatwiają pracę fryzjerów i wzbogacają salony fryzjerskie o doskonałej jakości, wyjątkowe i piękne akcesoria, doceniane przez konsumentów. Jak myślisz – czy Twoje klientki bardziej docenią zwykłe, aluminiowe folie, czy lekkie, piękne i kolorowe paski do koloryzacji, które nakłada się jednym gestem, bez żmudnego zawijania krawędzi?

ColorCuts Highlighting Foam Strips

Paski Colorcuts – piękne, ekologiczne, do ponownego użycia

W dzisiejszym świecie doceniamy drobne niuanse, które sprawiają, że świat jest piękniejszy. Z pewnością z takiego założenia wychodzą kobiety, które przychodzą do Twojego salonu. Wiemy, że chcą nie tylko mieć piękne włosy, ale także czuć się wyjątkowo podczas zabiegu. To chwila tylko dla nich i pragną czuć się luksusowo. Barwne, piękne paski Colorcuts w intensywnych kolorach poprawiają humor i budują w klientach przekonanie, że dbasz o ich zadowolenie. Highligting Foam Strips to produkt, który podniesie prestiż Twojego salonu!

Czy wiesz, że dodatkowo są one przyjazne dla środowiska? Paski Colorcuts nadają się do recyklingu, a ponadto można je prać w pralce i używać ponownie. To rewolucja w duchu zero waste! Każdy paseczek jest wytrzymały i mocny, bez problemu zniesie kilka prań, nie tracąc swego pięknego koloru ani doskonałej jakości! To duża oszczędność i wydatek, który z pewnością się opłaca!

Highligting Foam Strips- proste w użyciu, skracają czas koloryzacji

Zapewne wiesz, jak wiele czasu może zając warstwowa koloryzacja włosów. Niezależnie od tego, czy robisz baleyage, flamboyage czy rozjaśniasz włosy, nakładanie aluminiowej folii trawa najdłużej: trzeba ją zaginać, ściskać, dobrze dopasować przy nasadzie włosów i uważać, bo często się plącze i rwie w dłoniach. Z paskami od Colorcuts jest inaczej! To gotowe, docięte na odpowiednią długość paseczki, które się nie ślizgają i nie przesuwają na włosach. Z łatwością nałożysz je u samej nasady. Potem wystarczy już tylko nałożyć barwnik, zgiąć pasek na pół i gotowe! Nawet Twoja praktykantka bez problemu poradzi sobie z warstwową koloryzacją włosów! Dzięki Colorcuts w 100% kontrolujesz przebieg i efekt koloryzacji włosów! Dzięki Highligting Foam Strips będziesz mogła przyjąć więcej klientek dziennie, ponieważ szybciej wykonasz zabieg. To zdecydowanie pomnoży zysk w Twoim salonie!

Przekonaj się! Wejdź na stronę colorcuts.mt i poznaj najwyższej jakości paski do koloryzacji od maltańskiego producenta!