Pierwsze, letnie promienie słoneczne już liznęły Twoja skórę? Cudownie. W takim razie poznaj sposób na to jak zachować letni blask i opaloną skórę na dużej. To takie proste!

Jak podkreślić opaleniznę i zachować ją dłużej?

Opalenizna to cudowna rzecz – odrobina zbrązowienia na skórze i juz wydajemy się sobie smuklejsi, a skóra gładsza. Niestety opalona skóra dość szybko się wysusza i Łatwo odczuć, że…wysychamy. Wówczas skóra wiotczeje i traci jędrność, a także ładny koloryt. Jak temu zapobiec? Na szczęście istnieją dobre produkty i doskonałe kuracje, które pozwalają dłużej zachować blask. Możesz naprawdę wiele zrobić dla swojej skóry i to już zaraz, zaczynając ją pielęgnować w pełni lata – dzięki temu Twoja opalenizna będzie piękna, a skóra w idealnej kondycji.

Pielęgnacja skóry dodająca blasku – serum nawilżające

Pierwszy krok dla zdrowej skóry to oczywiście dobra pielęgnacja. Dla większości ludzi oznacza to stałe, potężnie dawki nawilżenia. To naprawdę korzystnie wpłynie na stan Twojej cery. zastanawiasz się jak i czym ją nawilżyć? Sięgnij po serum z kwasem hialuronowym – ono działa zawsze genialnie, wnika głębiej w tkanki, łączy cząsteczki wody i zatrzymuje wilgoć tak, aby skóra nie wysychała. Pamiętaj: nawilżona skóra to szczęśliwa skóra 🙂 Kwas hialuronowy znajduje się nie tylko w kosmetykach do twarzy, ale i do ciała – warto szukać kosmetyków, które mają go w składzie.

Pielęgnująca maska na noc

To w nocy dzieje się magia! Wtedy skóra praktycznie sama się regeneruje. Bariera skóry jest najsłabsza w nocy, a to oznacza, że możesz postarać się o odżywczą i nawilżającą pielęgnację: Twoja skóra wchłonie wszystko, co jej zapewnisz. Dlatego w ciało wetrzyj bogaty w naturalne masła balsam, a na twarz zastosuj specjalną, odżywczą maskę-krem, dostosowaną do Twojego rodzaju skóry.

Świecący spray do ciała – efekt glow na Twojej skórze

Jeśli nie masz skóry z naturalnym blaskiem, i bliżej jej do matowienia i szarości, niż do efektu rozświetlenia, sięgnij po jeden ze specjalnych balsamów an lato, z efektem rozświetlenia skóry. Jest ich mnóstwo, więc możesz dobrać efekt glow według swoich preferencji. Będzie intensywny, czy delikatny i subtelny?Taki nieskazitelny, zdrowy blask skóry sprawia, ze opalenizna jest pięknie podkreślona!

Naturalny olejek – idealne serum podkreślające opaleniznę

Nie lubisz świecących drobinek i miki w kosmetykach, ale chcesz, aby skóra wyglądała na pięknie nawilżoną i zadbaną? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie – po prostu sięgnij po olejek arganowy, wcieraj regularnie w skórę i patrz, jak dziej się magia! dzięki temu będziesz mogła cieszyć się piękną opalenizna przez wiele tygodni a sucha skóra… zaraz… jaka sucha skóra?