Nowoczesna kosmetologia udowadnia nam, że dziś nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkie zabiegi, które dotąd były trudne i dedykowane wyłącznie profesjonalistom stają się łatwe i szybkie, dzięki nowoczesnym kosmetykom.  Trendem, który ogarnął cały świat, jest obecnie samodzielna laminacja brwi w domu.  Wydaje Ci się to niemożliwe?  Otóż z dobrym zestawem do laminacji brwi zrobisz ją w 20 minut!  Nasz ranking pomoże Ci wybrać polecany zestaw do stylizacji brwi w domu. Sprawdź, który wygrał i zdobył najlepszą ocenę! 

Jak wygląda laminacja brwi DIY? 

Laminacja brwi DIY to po prostu laminowanie brwi samodzielnie w domu, a nie w profesjonalnym salonie. Dopracowany i nowowczesny zestaw do laminacji brwi sprawi, że wykonasz ją bez problemu, nawet jeśli jesteś laikiem w tej kwestii. Preparaty do liftingu brwi starego typu były silnie chemiczne i tylko doświadczony kosmetolog umiał dopasować czas trzymania ich na włosach tak, by nie zniszczyć brwi i nie podrażnić skóry. Dzisiejsze nowoczesne preparaty są bezpieczne, a jednocześnie doskonałe w działaniu.  

Jaki zestaw do laminacji brwi polecacie?

Takie pytanie nagminnie pojawia się w sieci. Nic dziwnego! W morzu różnorodnych produktów do liftingu trudno jest znaleźć taki, którym nawet niewykwalifikowane osoby bez problemu wykanają skuteczną laminację brwi. Właśnie dlatego powstał ten ranking – aby ułatwić zadanie i pomóc ci wybrać polecany zestaw do laminacji brwi DIY! Sprawdź, który warto mieć! 

Polecane zestawy do laminacji brwi RANKING 

1.  Zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit

OPIS

Nasz ranking zestawów do laminacji brwi otwiera Nanobrow Lamination Kit – wyjątkowy, innowacyjny, wprost stworzony dla kogoś, kto chce zrobić lifting brwi samodzielnie. Zestaw to ułatwi i nawet osoba, która ma „zerowe doświadczenie” w takich zabiegach, bez problemu zrobi swoją pierwszą laminację brwi samodzielnie i uzyska olśniewające efekty! Nanobrow Lamination Kit jest bardzo wydajny. Wystarczy na mniej więcej 10-11 laminacji. Jego koszt zwraca sie już po pierwszym zabiegu, ponieważ kosztuje tyle, co jeden lifting brwi w salonie! Taki wydatek opłaca się w 100%!

EFEKTY

Idealnie zaczesane, równiutko ułożone, eleganckie i schludne brwi nawet do 8 tygodni! To jeden z nielicznych zestawów, dzięki któremu efekty utrzymują się aż tak długo i jedyny taki, który nie wymaga stosowania folii osmotycznej na brwiach.

GDZIE KUPIĆ NANOBROW LAMINATION KIT?

Zestaw do laminowania Nanobrow kupisz w wielu drogeriach i przez internet. Najszybciej i najprościej jest nabyć go po prostu ze strony producenta:

www.nanobrow.pl 


2. Zestaw do laminacji brwi Thuya

OPIS

Jeśli chcesz zmierzyć się z profesjonalnym zestawem do laminacji brwi, który jednak niewątpliwie przynosi naprawdę świetne efekty, to ten zestaw jest dla Ciebie. Warto wiedzieć że zawiera mnóstwo preparatów, które są spakowane w osobne saszetki.  Każda z nich nadaje się do użycia raz,  a niewykorzystaną ilość kosmetyku należy wyrzucić.  Jest to bardzo higieniczne, ale na domowy użytek to niestety bardzo nieekonomiczna cecha zestawu. Niestety mieszanki w otwartej w saszetce nie wolno przechowywać. Zestaw do laminacji brwi wystarcza na 12 użyć. Ciekawostką jest to, że zestaw do laminacji brwi zawiera farbkę, więc jeśli mamy ochotę, możemy również poprawić kolor swoich brwi.

EFEKTY 

Efekty laminacji brwi są naprawdę bardzo ładne i długo się utrzymują. To 6 tygodni idealnie zaczesanych i ładnie ułożonych brwi.

GDZIE KUPIĆ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI THUYA?

Ten zestaw do laminacji brwi oferuje niemal każdy sklep, a już z pewnością spotkasz go profesjonalnych hurtowniach kosmetycznych.


3. Zestaw do laminacji brwi RefectoCil Brow Lamination
OPIS

OPIS

Profesjonalny zestaw do laminacji brwi przeznaczony raczej dla salonów kosmetycznych. Ilość produktów, wysoka cena i dość zawiła instrukcja może odstraszać wiele osób niewtajemniczonych w arkana samodzielnej laminacji brwi DIY. Jest to jednak – trzeba przyznać – jeden z najczęściej polecanych zestawów do laminacji, ponieważ pozwala uzyskać świetne efekty na brwiach.

EFEKTY 

Wystylizowane, piękne brwi nawet przez 5-6 tygodni. 

GDZIE KUPIĆ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI REFECTOCIL?

Ten zestaw do laminacji brwi Douglas, Sephora oraz specjalistyczne hurtownie zaopatrujące salony kosmetyczne z pewnością mają w ofercie. Warto sprawdzić, gdzie jest najtaniej, bo zestaw jest drogi, więc dobrze, jeśli przy zakupie możemy dodatkowo oszczędzić. 


4. Zestaw do laminowania brwi Elevate The Beauty Eyebrow and Lash Lamination Kit 

OPIS

Ten zestaw spodoba się osobom, które chcą spróbować nie tylko laminacji brwi DIY, ale także domowego liftingu rzęs. Jeśli chcesz się skoncentrować wyłącznie na brwiach, nie ma sensu przepłacać i wybierać tego zestawu – połowa produktów będzie dla Ciebie bezużyteczna. Produkt wystarczy na około 8-9 zabiegów, a sama laminacja brwi nie należy do najłatwiejszych. Niestety zabieg trwa długo.

EFEKTY

Efekty laminacji brwi utrzymują się przez 5-6 tygodni. Wszystko oczywiście zależy od kondycji i grubości włosków na brwiach. To nie jest zbyt długi czas, zwłaszcza że zestaw wcale nie nie jest najtańszym w naszym zestawieniu.

GDZIE KUPIĆ ZESTAW DO LAMINACJI BRWI ELEVATE THE BEAUTY?

Ten, dość popularny i niekiedy polecany zestaw do laminacji brwi spotkasz w wielu sklepach i zamówisz przez internet.


5. Zestaw do laminowania brwi Makeup Revolution Brow Lamination Kit

OPIS

To ładnie wydany i tani zestaw do laminacji brwi, a jednak poniesione koszta są kwestą sporną. Zestaw nie jest niestety zbyt wydajny, a poza tym ma tylko dwa aplikatory w zestawie, wiec kolejne trzeba sobie dokupić. Jest to jednak często opiniowany zestaw do liftingu brwi DIY, który cieszy się dużym zainteresowaniem, ze względu dość sporą popularność marki. Instrukcja jest całkiem dobrze opisana, a sama laminacja brwi niezbyt trudna do wykonania samodzielnie.  

EFEKTY

Maksymalnie miesiąc ułożonych i utrwalonych włosków (wiele osób twierdzi, że efekty trwają nawet krócej, bo zaledwie 3 tygodnie). 

GDZIE KUPIĆ ZESTAW DO LAMINACJI MAKEUP REVOLUTION?

Zestaw do laminacji brwi tej marki jest dość popularny i spotkasz go w wielu drogeriach i sklepach internetowych. 


Jak wybrać dobry zestaw do laminacji brwi?

Mamy nadzieję, że powyższy ranking przyniósł odpowiedź na Twoje pytanie: “Jaki zestaw do laminacji brwi polecacie?”. Wśród najpopularniejszych i najczęściej opisywanych produktów z pewnością wyróżnia się jeden (zestaw od Nanobrow), który zaskakuje ceną, jakością, efektami i sposobem użycia. Wszystkie te kryteria bralismy pod uwagę, tworząc nasz ranking popularnych zestawów do laminowania brwi. 

Czego nie należy robić po laminacji brwi?

Warto znać także zalecenia po zabiegu laminacji. Wiele z nich jest dość restrykcyjnych, ale z pewnością zależą one też od jakości produktów użytych do zabiegu. Niektóre zalecenia są jednak niezależnie od użytego zestawu. Zaleca się, by przez 24 godziny po laminacji brwi nie moczyć ich zbyt intensywnie np. odłożyć wizytę na basenie lub w saunie. Lepiej powstrzymać się też od dotykania i pocierania brwi.