Idealne rzęsy to takie, które można zauważyć z daleka. Nie tylko zdobią one powieki, ale także wydobywają pełny potencjał kobiecego spojrzenia. Jednak rzadko kiedy naturalne włoski pozwalają uzyskać spektakularny efekt. Sposobem mogą okazać się kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Czy to produkt godny uwagi?

diy lash kit

Dlaczego naturalne rzęsy są słabe i krótkie?

Wiele kobiet ma problem z rzęsami. Nie jest tajemnicą, że naturalne włoski nie zachwycają swoją długością czy grubością. Zazwyczaj jest wręcz przeciwnie. Rzęsy są cienkie, słabe, a nawet pomalowanie ich tuszem nie zmienia zbytnio ich wyglądu.

Często panie miewają również problemy z blaknięciem włosków. To już uzależnione jest czynnikami genetycznymi jak np. typem urody, ale także i różnymi zabiegami. Brak poprawnego demakijażu pozostawianie kosmetyków na powierzchni rzęs, a także ich stałe przedłużanie, również doprowadzają do wybarwienia się włosków.

Niestety, nie wszystko jest dla naszych rzęs odpowiednie. Ich zbytnie przeciążenie może nawet nasilić wypadanie i spowodować pojawienie się ubytków. Nawet intensywnie działające odżywki i sera nie będą w stanie naprawić wieloletnich zaniedbań i zniszczeń.

Jak przedłużyć rzęsy w domu, aby ich nie obciążyć?

Zagęszczanie rzęs DIY do niedawna nie było możliwe. Sztuczne rzęsy na pasku mogły odkleić się w najmniej oczekiwanym momencie i nie dawały trwałego efektu. Z kolei profesjonalna stylizacja niekorzystnie wpływała na kondycję włosków.

Okazuje się jednak, że firma Nanolash zdecydowała się zrobić krok w stronę wszystkich kobiet. Kępki DIY Lash Extensions to produkt, który może rozwiązać problemy z rzęsami, a jednocześnie nie wpłynie negatywnie na ich kondycję.

Rzęsy bondingowe w kępkach do samodzielnej aplikacji od Nanolash pozwalają na wykonanie dowolnej aplikacji w jedynie 10 minut. Wystarczy:

  • nałożyć bonder na całość rzęs i odczekać 30-60 sekund, aż nabierze on lepkości;
  • chwycić gotową kępkę do samodzielnej aplikacji i umieścić ją od spodu rzęs, 1 mm od linii wodnej;
  • wykończyć aplikację sealerem i usunąć lepką warstwę.

Dokładnie tyle wystarczy, by szybko przedłużyć rzęsy w domu, a jednocześnie ich nie niszczyć. Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash to umożliwiają!

Kępki DIY Lash Extensions – samodzielne przedłużanie rzęs w 10 minut

Sztuczne rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions zostały zaprojektowane tak, by sprostać oczekiwaniom współczesnych kobiet. Panie mogą zdecydować się na komplet rzęs składający się z 36 kępek. Oferują one 3 rozmiary (10, 12 i 14 mm) oraz 8 modeli do wyboru. W sprzedaży dostępny jest także zestaw do przedłużania rzęs w domu. Zawiera on:

  • bonder Nanolash;
  • remover Nanolash;
  • pęsetę do rzęs;
  • sealer Nanolash.

Akcesoria w zestawie mają pojemność 5 ml. Wystarczą one na długi czas, podobnie jak same kępki. Średnio na jedną stylizację zużywa się od 4 do 5 z nich. Opakowanie powinno więc wystarczyć na wykonanie 4 aplikacji.

Kępki DIY Lash Extensions to rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji w domu, które oferują trwałość nawet do 5 dni. Nie trzeba ich ściągać do snu, a samo usunięcie aplikacji zajmuje jedynie chwilę.

Panie, dzięki różnorodności kępek, mogą wykonać samodzielnie rzęsy Russian Volume, a także delikatnie je przedłużyć na co dzień. Kępki DIY Eyelash Extensions można modelować, aż do osiągnięcia pożądanych efektów.

Kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash – postaw na efektywność!

Kępki DIY Lash Extensions to produkt, który można zaliczyć do kategorii premium. Są to lekkie kępki rzęs przeznaczone do domowej aplikacji. Zajmuje ona jedynie 10 minut i utrzymuje się aż do 5 dni.

Panie mogą dowolnie manewrować gotowymi kępkami do domowej aplikacji, do momentu, w którym osiągną one zadowalające efekty. Są to perfekcyjne rzęsy od Nanolash, które sprawdzą się podczas każdej okazji.