Aby Twoje brwi były doskonałą oprawą oczu, wystarczy dobór odpowiednich kosmetyków do ich stylizacji. Metoda stylizowania brwi na mydło jest obecnie niezwykle popularna. Efekt bujnych, puszystych brwi jest tym, do czego dążą najlepsi wizażyści, ale i miłośniczki naturalnego makijażu. Mydło do brwi to kosmetyk, który dyscyplinuje nawet ciężkie do ułożenia włoski. Idealnie wygładza, modeluje i trzyma je w ryzach przez cały dzień. To łatwy sposób na optycznie powiększenie i pogrubienie cienkich brwi, bez przerysowanego efektu. 

mydło do stylizacji brwi nanobrow

Nanobrow Eyebrow Styling Soap to glicerynowe, delikatne mydło o żelowej konsystencji. Nie wymaga zwilżania wodą. Jest plastyczne, łatwo się nakłada i rozprowadza po brwiach. Lekka, bezbarwna formułą pokrywa każdy włosek, nadając mu dwa razy większej objętości. Mydełko nie powoduje podrażnień, a jego krótki skład jest całkowicie bezpieczny. Ten wyjątkowy kosmetyk pozwoli Ci stworzyć makijaż w kilka sekund!

Jak stworzyć makijaż brwi z Nanobrow Eyebrow Styling Soap?

“Makeup no makeup”, a może bardziej wyrazisty look? Z mydłem do brwi Nanobrow Eyebrow Styling Soap wystylizujesz brwi tak, jak lubisz! Możesz łączyć je z innymi produktami – żelem, pomadą, kredką czy cieniem. Od Ciebie zależy, na jaki makijaż dziś postawisz.

  • Clean & Soft – subtelny look w stylu “no makeup”, do którego potrzebujesz jedynie mydełka Nanobrow. Wyczesane brwi, delikatnie podkreślone oczy, lekki podkład i rozświetlacz. Ten makijaż nigdy nie wychodzi z mody. Wystarczy, że szczoteczką do brwi, która znajduje się w zestawie z mydełkiem, nabierzesz niewielką ilość produktu. Wczesz mydło we włoski “przyklejając” brwi do skóry. Unieś je lekko ku górze i wygładź górną krawędź. Odczekaj chwilę, by mydło zastygło. Pozostaw brwi sauté. Bardzo rzadkie brwi możesz niezauważalnie wypełnić cieniem oraz skośnych pędzelkiem, dorysowując pojedyncze włoski w miejscach prześwitów. 
  • Bushy & Fluffy – to makijaż dla odważniejszych kobiet, które nie boją się wyrazistego spojrzenia i zdefiniowanego look’u. Sprawdzi się na gęstych i ciemnych brwiach. Wczesz mydełko szczoteczką, wykonując ruch skierowany ku górze. Poczekaj, aż mydełko zastygnie i utrwali kształt łuków. Sięgnij po kredkę lub pisak do brwi. Dorysuj pojedyncze włoski zaczynając od dolnej krawędzi. Podobny efekt uzyskasz używając pomady oraz skośnego pędzelka. Ubytki wypełnij cieniem. Początek brwi pozostaw nieco jaśniejszy niż jej końcówka. 
stylizacja brwi mydłem

Efekty Nanobrow Eyebrow Styling Soap mogą Cię zaskoczyć!

  • Efekt laminacji brwi bez wychodzenia z domu i specjalistycznych kosmetyków
  • Naturalnie uniesione oczy i efekt optycznego liftingu twarzy
  • Wielogodzinne utrwalenie przez cały dzień, bez konieczności poprawek
  • Optycznie zagęszczone, pogrubione i zwielokrotnione brwi
  • Lekka, żelowa formuła mydła pokrywa każdy, nawet najkrótszy włosek
  • Bezbarwne mydełko możesz łączyć z dowolnymi kosmetykami do makijażu brwi
  • Nie pozostawia białej warstwy, grudek i nie kruszy się w ciągu dnia

NANOBROW EYEBROW STYLING SOAP

Żelowe mydło do stylizacji brwi

Dostępne na stronie nanobrow.pl