Wiele kobiet codziennie dba o swój wygląd, stosując różnego rodzaju kremy, maseczki na włosy czy peelingi na całe ciało. Niestety, znaczna ich część zapomina o pielęgnacji swoich rzęs, a to ma równie ważne znaczenie. Nanolash im w tym pomoże. To marka, która posiada w swojej ofercie tusz do rzęs pogrubiający Volume Up Mascara, a także tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Nanolash Length & Curl. Oba kosmetyki doskonale podkreślają włoski, a do tego mają aktywnie kondycjonującą formułę, która pomaga w ich odżywianiu.

Tusz do rzęs od Nanolash to podkreślenie i pielęgnacja w jednym

Rzęsy z reguły kojarzą się tylko i wyłącznie z kwestiami estetycznymi. Większość kobiet codziennie je maluje, podkreślając w ten sposób swoje spojrzenie. Nie mogą one jednak zapominać o tym, że podstawową rolą rzęs jest nie poprawa wyglądu, a ochrona oczu, więc należy je pielęgnować.

Wiedząc to marka Nanolash stworzyła tusz do rzęs pogrubiający rzęsy Volume Up Mascara, a także tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Nanolash Length & Curl, których formuła pozwala nie tylko podkreślić wygląd tych niewielkich włosków, ale również o nie zadbać.

Kosmetyki te sprawiają, że kobieta jest w stanie bez większego wysiłku pielęgnować swoje rzęsy. Tak naprawdę nie musi w tym celu robić nic więcej, aniżeli regularnie je tuszować. Jeśli jest zwyczajna robić to na co dzień, jedyne, czego potrzebuje, to kupić jeden z tuszów od Nanolash. Jeśli będzie miała go w swojej kosmetyczce i będzie po niego sięgać podczas robienia makijażu, reszta zadzieje się sama.

Zarówno tusz wydłużający, jak i pogrubiający od Nanolash podkreśli rzęsy i będzie zapobiegać ich wypadaniu

Tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara, który ma aktywnie kondycjonującą formułę, a także tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Mascara Nanolash Length & Curl, którego składniki tworzą na nich chroniącą warstwę okluzyjną to świetny wybór dla każdej kobiety, której zależy na dobrym wyglądzie. Pierwszy z nich sprawia, że rzęsy wydają się być optycznie o wiele grubsze. Tak duża objętość to marzenie niejednej kobiety. Drugi z nich natomiast intensywnie wydłuża włoski i zapewnia perfekcyjne podkręcenie.

Oba tusze mają możliwie jak najbardziej łagodną formułę. Z tego względu działają na okolice oczu bardzo delikatnie, przez co rzęsy nie są narażone na uszkodzenia. Dzięki aktywnym składnikom tusze od Nanolash wzmacniają je, co dodatkowo pozwala zapobiegać ich nadmiernemu wypadaniu. Z czasem będzie to zauważalne, ze względu na znacznie większą objętość. Jest tylko jeden warunek – należy w odpowiedni sposób je zmywać.

Można używać do tego wacików. W przypadku, kiedy są one wielorazowe, zawsze powinny być idealnie czyste. Przecierając wacikiem oko należy robić to delikatnie. Nigdy nie powinno się go pocierać, ponieważ w ten sposób można nie tylko uszkodzić rzęsy, ale nawet doprowadzić je do wyrwania.

Tusz pogrubiający i tusz wydłużający od Nanolash to kompleksowa regeneracja oraz wzmocnienie

Maskara to kosmetyk, który z reguły ma styczność z rzęsami przez cały dzień. Większość kobiet nakłada ją rano, przed pracą, a zmywa dopiero wieczorem, zanim położy się spać. Dla prawidłowej pielęgnacji rzęs ważne jest to, aby był to kosmetyk, który nie będzie ich niszczył, a wręcz przeciwnie – pozwalał je odżywić.

Takie też są produkty od Nanolash. Tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara ma specjalną kondycjonującą formułę, która działa na włoski regeneracyjnie i wzmacniająco. Są w niej olej z kiełków pszenicy, guma z akacji senegalskiej, witamina E, wosk ryżowy, wosk karnauba, pantenol. Jednocześnie jest to tusz pogrubiający rzęsy, który nadaje im niesamowitej objętości. Już po kilku ruchach szczoteczką, wyglądają one niezwykle zdrowo i zjawiskowo.

Tusz do rzęs podkręcający i wydłużający Mascara Nanolash Length & Curl to produkt, który również jest bogaty w składniki odżywcze. Do tego jego formuła chroni włoski przed szkodliwymi wolnymi rodnikami oraz stymuluje je do wzrostu. Znajdują się w niej: wyciąg z liści zielonej herbaty, ekstrakt ze świecznika wielokwiatowego, a także guma z akacji senegalskiej, witamina E, woski ryżowy i karnauba czy pantenol. Jest to ponadto tusz wydłużający, który widocznie unosi rzęsy, a dodatkowo intensywnie je podkręca. Więcej informacji o maskarach i innych produktach marki na stronie nanolash.pl