Cienie do powiek marki Clinique Chubby Stick Shadow Tint for Eyes bardzo praktyczne kosmetyki. Dlaczego? Wystarczy pomalować się nimi, a na zawsze pozostaną w naszej kosmetyczne. Należą do tych cienie, które zostały „zamknięte” w formie grubej kredki. Dzięki temu nie potrzebny nam będzie aplikator (chyba że ktoś zażyczy sobie rozetrzeć produkt na powiece za pomocą pędzelka). Chubby Stick Shadow Tint for Eyes jest tak mały, że bez problemu możemy schować go do torebki i zabrać ze sobą, aby móc poprawić makijaż oczu.

Cień do powiek Chubby Stick Shadow Tint for Eyes marki Clinique ma delikatną konsystencję, długo utrzymuje się na powiekach i nie osypuje na policzki lub pod oczy. W sklepach znajdziemy go w dziesięciu wersjach kolorystycznych: Bountiful Beige, Grandest Gold, Lots o’ Latte, Fuller Fudge, Mighty Moss, Pink & Plenty, Curvaceous Coal, Lavish Lilac, Big Blue, Portly Plum. Dzięki takim kolorom możemy tworzyć modne makijaże na sezon lato – wiosna 2015. Nie bójmy się również łączyć z pozoru nie pasujących do siebie odcieni.

Jak zrobić makijaż oczu z Chubby Stick Shadow Tint for Eyes marki Clinique? Nic bardziej prostszego! Zdejmij ochronną zatyczkę z kredki i, przekręcając dolną część opakowania, wysuń niewielką część cienia w sztyfcie. Możesz narysować pojedynczą kreskę, pomalować powieki tylko jednym kolorem lub użyć kilku dowolnie wybranych odcieni. Barwy możesz zblendować placem lub pędzelkiem. Po każdej aplikacji produkt należy zamknąć, żeby nie połamał się lub nie dostały się do niego zanieczyszczenia. Chubby Stick Shadow Tint for Eyes od Clinique łatwo się zmywa; nie trzeba korzystać z wodoodpornych lub dwufazowych płynów do demakijażu. Kosmetyk jest bezpieczny; mogą go stosować osoby z wrażliwymi oczami i noszące szkła kontaktowe; polecany jest dla wszystkich rodzajów skóry.