Seria Dior Bronze to aż dziewięć kosmetyków samoopalających i podtrzymujących efekt opalonej skóry. Są wśród nich kremy do twarzy i ciała, produkty z filtrem przeciwsłonecznym, balsamy i olejki. Skupmy się na trzech kosmetykach brązujących: dwóch kremach do twarzy i ciała Self – Tanner Natural Glow i olejku Self Tanning Natural Glow – Face & Body.

Krem do twarzy Self – Tanner Natural Glow z gamy Dior Bronze posiada różnorodne właściwości. Najważniejszym działaniem produktu jest nadanie skórze brązowego odcienia i jak najdłuższego utrwalenia tego efektu. Dodatkowo krem Dior Bronze Self – Tanner Natural Glow zapewnia nawilżenie i wygładzenie. Opalenizna utrzymuje się do czterech dni; po tym czasie, a nawet wcześniej, należy ponownie zaaplikować kosmetyk. Samoopalacz nakłada się na oczyszczoną i złuszczoną twarz, dokładnie rozcierając przy linii włosów i czoła oraz wokół brwi. Po aplikacji koniecznie umyj dłonie.

Krem do ciała Dior Bronze Self – Tanner Natural Glow przy regularnym stosowaniu tworzy na skórze ładną i zdrową opaleniznę, rozświetla ciało i zapewnia naturalne pH. Kosmetyk posiada również właściwości nawilżające i wygładzające. Przed aplikacją należy zrobić peeling, aby krem było łatwiej nanosić na skórę i by szybciej wchłaniał się. Nałóż równomierną warstwę na ciało; dokładnie rozsmaruj kosmetyk w okolicach kolan i łokci.

Te dwa kosmetyki zastąpić możesz jednym, olejkiem Dior Bronze Self Tanning Natural Glow – Face & Body. Olejek zapewnia efekt naturalnej opalenizny, promienny wygląd, nabłyszczenie i nawilżenie. Dzięki kwiatowym nutom zapachowym delikatnie perfumuje skórę. Aplikacja wygląda tak samo, jak w przypadku kremu do twarzy i ciała.