Czy chcesz solidnie zadbać o włosy już w czasie mycia? To możliwe, jeśli wybierzesz odpowiedni szampon, który nie tylko dobrze domywa, ale też wzmacnia włosy. Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia pielęgnacja włosów w domu jest kluczem do pięknych, pełnych witalności włosów. Zadbaj o nie już na etapie mycia – wybierz szampon z keratyną Nanoil, który zmieni mycie w odżywczy rytuał!

Keratyna – co daje na włosy?

Czy wiesz, że keratyna jest budulcem włosów? Dostarczając ją w kosmetykach sprawiasz, że włosy mają wypełnione mikroubytki, które powstają na skutek urazów, otarć, szczotkowania lub tarcia włosów w ręcznik. To właśnie keratyna jako jedna z nielicznych ma korzystny wpływ na włókno włosów. Dodaje im witalności i sprawia, że włos zyskuje na objętości, mocy, oraz jest bardziej wytrzymały, chroniony na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Szampon z keratyną Nanoil – wzmacniaj włosy już w czasie mycia

Micelarny szampon Nanoil z cenną, płynną keratyną to doskonały kosmetyk, który zadba o stan i kondycję wszystkich, nawet mocno zniszczonych włosów. Zawiera szereg substancji, które nie tylko odbudowują i wzmacniają włosy, ale także dodają im gładkości i jedwabistego blasku. Szampon z keratyną Nanoil dobrze oczyszcza je z toksyn, resztek kosmetyków i nagromadzonego sebum. Dzięki temu składniki z odżywki i maski mają szansę wniknąć głębiej i lepiej odżywić włosy. To czyni Twoją pielęgnację bardziej skuteczną. Zadbaj o swoje włosy już podczas mycia i wzmocnij oraz upiększaj je keratynowym szamponem Nanoil!

Jak działa szampon z keratyną Nanoil?

Szampon z keratyną doskonale wzmacnia włosy, jest świetnym wsparciem dla dalszej pielęgnacji włosów. Działa, wnikając do wnętrza włosa. Małe cząstki keratyny wypełniają ubytki, dając efekt miękkich, pełnych blasku, elastycznych i łatwiejszych w stylizacji włosów. Keratyna jest doskonałym składnikiem szamponów, ponieważ podczas mycia włosy rozpulchniają się i stają się bardziej chłonne.

Co zawiera micelarny szampon z keratyną Nanoil?

To nie tylko dawka cenionej, wysokiej jakościowo keratyny, ale także innych składników odpowiedzialnych za dobrą pielęgnację Twoich włosów:

 • Micele – maleńkie cząstki, które wzmacniają proces mycia. Działają jak magnes, wyłapując zanieczyszczenia i sprawiając, że szampon myje skuteczniej.
 • Keratyna – uzupełnia ubytki w strukturze włosów, wspiera regenerację, poprawia wygląd włosów i wzmacnia.
 • Olej rycynowy – ceniony olejek idealny do wszystkich rodzajów włosów; dba o prawidłowe nawilżenie, nadaje włosom blask i miękkość, a także pielęgnuje skórę głowy.

Nanoil najlepszy micelarny szampon z keratyną

Szampon z keratyną Nanoil – zalety 

 • Oczyszcza i dobrze domywa włosy.
 • Detoksykuje skórę głowy.
 • Usuwa resztki kosmetyków i zanieczyszczenia.
 • Przywraca prawidłowe pH skórze.
 • Wspiera odbudowę i regenerację włosów.
 • Przygotowuje je do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych.
 • Ochrania włosy przed zniszczeniami i mikrourazami.
 • Dba o końcówki włosów.
 • Ogranicza plątanie się włosów.

Więcej informacji na www.nanoil.pl