Włosy potrzebują czegoś więcej niż tylko szamponu i porcji lekkiej odżywki. Raz na jakiś czas warto podarować im pielęgnację, która faktycznie wzmacnia i regeneruje oraz od ręki poprawia ich wygląd. Wypróbuj hit w intensywniejszej pielęgnacji – poznaj działanie arganu zamkniętego w cudownej masce do włosów NANOIL.

Nanoil Argan Hair Mask – przeznaczenie

Maska z cennym marokańskim arganem to moc najlepszego oleju w walce o piękne, mocne włosy, pełne blasku i zdrowia. Jest idealna do każdego rodzaju włosów. Jeśli zatem chcesz wesprzeć włosy, chronić je przed stresem oksydacyjnym, zanieczyszczeniami i promieniowaniem słonecznym, oraz jeśli zależy Ci aby były piękne, odżywione, zdrowe i mocne – olejek arganowy w masce NANOIL to najlepsza kuracja dla Twoich włosów.

Maska do włosów NANOIL z olejkiem arganowym dba o każdy rodzaj włosów, w tym cienkie, z tendencją do puszenia i rozdwajania. To doskonała maska dla każdych włosów, które potrzebują wsparcia i odżywienia. Olejek arganowy świetnie zadba też o zdrowie i kondycję włosów dojrzałych.

To warto wiedzieć!

Olej arganowy chroni strukturę włosa, doskonale wygładza, nabłyszcza i domyka łuski, ułatwia rozczesywanie, czyni włosy piękne jak nigdy dotąd. Ponadto zawiera ponad 100 aktywnych substancji które działają na włosy już od pierwszego użycia.

Nanoil Argan Hair Mask – skład

Mask NANOIL zawiera duże stężenie oleju arganowego, dlatego dużo w niej cennych kwasów tłuszczowych omega, które są doskonałe w pielęgnacji włosów. To także ponad 100 substancji czynnych, witamin, flawonoidów i fitosteroli, które regenerują włosy i zapobiegają przedwczesnemu starzeniu. Maska do włosów NANOIL to prawdziwy mocarz w walce o zadbane, mocne włosy.

Wysokie stężenie witaminy E i polifenoli czyni z niego jedną z najlepszych kuracji do włosów.
Kosmetyk jest wzbogacony o panthenol, który ochrania, upiększa i doskonale wygładza pasma a ponadto przyspiesza regenerację włosów i wspiera produkcję keratyny – najcenniejszego białka w pielęgnacji włosów.

Nanoil Argan Hair Mask – działanie

  • Skutecznie odżywia włókno włosa (na zewnątrz i od środka)
  • Nadaje im blasku i jedwabistej miękkości
  • Nie przeciąża włosów, ułatwia układanie
  • Maska ma właściwości antyoksydacyjne
  • Ułatwia rozczesywanie, chroni przed plątaniem się cienkich włosów
  • Chroni pasma przed wysoką temperaturą
  • Zamyka i wygładza łuski włosa
  • Regeneruje strukturę włosa
  • Zapewnia sprężystość, lekkość i połysk fryzury przy każdym ruchu
  • Sprawia, że włosy układają się swobodnie i są pełne lekkości

Nanoil Argan Hair Mask – efekty

Podaruj włosom kurację pełną antyoksydantów, zadbaj, by nie chłonęły zanieczyszczeń, ochroń przed promieniowaniem UV. Maska do włosów z olejkiem arganowym czule otuli, wzmocni i odżywi, a także nada blasku jak tuż po laminacji. Włosy tryskają zdrowym blaskiem i pięknie się układają.

Daj się oczarować działaniu “płynnego złota z Maroka” – odkryj olej arganowy w niezwykłym wydaniu intensywnej maski do włosów, która daje efekty już po pierwszym zastosowaniu! Doceń działanie antyoksydantów, chroń włosy przed utratą wilgoci, zregeneruj i wspieraj je w każdych warunkach.