Masz zniszczone włosy i nie wiesz, jak przywrócić im piękno? Potrzebujesz nasyconej odbudowującą keratyną maski do włosów. Takiej, jak Nanoil Keratin Hair Mask. Sprawdź, dlaczego kobiety najczęściej wybierają właśnie ją!

Coraz więcej czasu poświęcamy na pielęgnację swoich włosów, bo coraz częściej ich kondycja się osłabia, niszczeją i stają się łamliwe. Powodów jest wiele.

Zniszczone włosy – najczęstsze przyczyny

Czy wiesz, że w ponad 90% przypadków zła kondycja włosów to efekt naszych zaniedbań np. niewłaściwej pielęgnacji lub jej braku? Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele jest rzeczy, które szkodzą włosom, a są to m.in.:

 • szarpanie włosów podczas ich czesania,
 • suszenie włosów z bliska gorącym nawiewem,
 • nadużywanie prostownicy i lokówki,
 • częsta koloryzacja i robienie jej niewłaściwie,
 • spanie w rozpuszczonych włosach,
 • czesanie poplątanych, mokrych włosów,
 • ciasna, częste spinanie włosów.

To jednak nie wszystko! Oprócz błędów w pielęgnacji i stylizacji włosów jest też cała lista innych rzeczy, które mają wpływ na włosy. To mogą być m.in. niezdrowa dieta uboga w składniki odżywcze, nadmierna ilość stresu, różnego rodzaju choroby, przyjmowane leki, zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV itp.

Jak najlepiej zadbać o włosy zniszczone?

Najważniejsze jest zapobieganie zniszczeniom włosów. Można na przykład stosować naturalne olejki do włosów, które chronią przed utratą nawilżenia, rewitalizują i stanowią naturalną barierę przed toksynami, wolnymi rodnikami czy słońcem. Wskazane jest też unikanie stresu, zdrowe odżywianie się i delikatność w codziennej pielęgnacji włosów. Czasem to jednak nie wystarcza…

Gdy włosy tracą swój blask, stają się matowe, łamliwe i niezdyscyplinowane, a każda końcówka woła o pomoc, potrzebne jest silne wsparcie.

Nanoil Keratin Hair Mask to kosmetyk stworzony właśnie po to, żeby regenerować, wzmacniać i odbudowywać zniszczone włosy. Najlepsze rozwiązanie dla włosów zniszczonych, łamliwych, rozdwajających się nie niezdyscyplinowanych, bo działa już od pierwszego użycia, przywracając piękno.

Maska do włosów Nanoil z keratyną

Dlaczego keratynowa maska do włosów od Nanoil działa tak dobrze? To bez dwóch zdań najlepsza maska do włosów zniszczonych, ponieważ zawiera płynną keratynę. Jej głównym składnikiem są cząsteczki tej cennej proteiny, która w naturalny sposób odbudowuje uszkodzenia włosów i wzmacnia ich strukturę. Niezależnie od tego, jak bardzo są zniszczone. Oprócz tego keratynowa maska do włosów Nanoil zawiera panthenol (prowitaminę B5), która odpowiada za prawidłowy poziom nawilżenia włosów i ich elastyczność.

Dzięki obu tym składnikom Nanoil Keratin Hair Mask:

 • odbudowuje zniszczone włosy od środka,
 • chroni włosy przed kolejnymi uszkodzeniami,
 • wzmacnia włosy i zapewnia im elastyczność,
 • zapobiega rozdwajaniu się i łamliwości włosów,
 • wygładza pasma i przywraca im zdrowy blask.

Stosując maskę do włosów Nanoil z keratyną możemy być pewni, że zyskamy zdrowe, mocne i piękne włosy bez większego wysiłku. To lekki produkt, który nie obciąża pasm i działa od środka, czyli tam, gdzie potrzebne jest wsparcie.

3 proste kroki. Stosowanie maski Nanoil

Myślisz, że dbanie o zniszczony włosy i ich regeneracja to droga przez mękę? Nic bardziej mylnego. Z produktami Nanoil każda kuracja odbudowująca włosy to prawdziwa przyjemność, zwłaszcza że maska do włosów Nanoil z keratyną pachnie obłędnie i ma jedwabistą konsystencję. A do tego wcale nie musisz już poświęcać na pielęgnację długich godzin!

Jak stosować Nanoil Keratin Hair Mask?

 • Krok 1. Umyj włosy tak, jak robisz to zwykle.
 • Krok 2. Na wilgotne pasma nałóż porcję maski Nanoil.
 • Krok 3. Spłucz włosy po 15-20 minutach.

Tylko tyle dzieli Cię od pięknych, mocnych i zregenerować włosów. Przekonaj się sama, że maska Nanoil do włosów zniszczonych stosowana regularnie to najlepsze z możliwych rozwiązań, jeśli chodzi o pielęgnację włosów kruchych, łamliwych i pozbawionych witalności.