Tego lata marka Shiseido stawia na niebanalne połączenia kolorów i energetyzujący makijaż oczu. Wszystkim miłośniczkom kolorowego wyglądu proponuje bowiem potrójne cienie do powiek Luminizing Satin Eye Color Trio. Kosmetyk zamknięty jest w małym kompaktowym pudełeczku. W środku znajdziemy lustereczko i dwa aplikatory: jeden z pędzelkiem, drugi z dwiema gąbeczkami. Takie rozwiązanie ucieszy te dziewczyny, które uwielbiają poprawiać makijaż w ciągu dnia i poza domem. Równie dobrze może przydać się nam samo lusterko, żeby przypudrować nosek lub ułożyć włosy.

Producent wypuścił Luminizing Satin Eye Color Trio na rynek w tylu kolorach, że mamy w czym przebierać (i z pewnością będziemy robić to bardzo długo). Przeważają odcienie niebieskie, różowe, zielone, fioletowe, brązowe, szare; w palecie Tropicalia znalazł się nawet żółty kolor. Dzięki takim odcieniom można stworzyć kompletny makijaż.

Cienie do powiek Luminizing Satin Eye Color Trio od Shiseido mają gładką konsystencję i intensywny kolor (dzięki mocnemu napigmentowaniu). Długo utrzymują się na powiekach, nie osadzają w zagłębieniach, nie osypują na policzki i nie wywołują podrażnień (zostały przebadane dermatologicznie i okulistycznie). Dla podtrzymania efektu ładnego makijażu pod cienie do powiek zaaplikować można bazę lub nałożyć puder transparentny.

W kosmetyku Shiseido wykorzystano specjalne składniki, które nadają cieniom głęboki kolor oraz pielęgnują skórę powiek. Super Hydro-Wrap Vitalizing DE nawilża i odżywia powieki, natomiast Micromatic Color Pigment odpowiada za trwały i intensywny kolor. Łatwość aplikacji i gładką teksturę zapewnia składnik Satin Smooth Pearl.