Bad hair day? Twoje włosy nie chcą się ułożyć, pasemka odstają na wszystkie strony, a pojedyncze kosmetyki sterczą, mimo tego że szczotkujesz je pieczołowicie? A do tego są oklapnięte, pozbawione objętości i płaskie? Nie martw się, to się zdarza każdej z nas. Na szczęście marka John Frieda wymyśliła kosmetyki nadające włosom objętość i pomagające ułożyć wymarzoną fryzurę. Mowa o serii Luxurious Volume. W gamie produktów znajdziemy: piankę, szampon, mgiełkę i odżywkę. Produkty Luxurious Volume opakowane są w niebieskie pudełeczka. Jak działają poszczególne kosmetyki?

Pianka zwiększająca objętość włosów Luxurious Volume od John Frieda unosi włosy u nasady, nadaje im sprężystość i ułatwia modelowanie fryzury. Dodatkowo produkt chroni przed gorącym powietrzem suszarki lub prostownicy. Po nałożeniu pasemka stają się miękkie, nie zlepiają się, wyglądają bardzo naturalnie. W opakowaniu mieści się 200 ml kosmetyku. Piankę aplikuje się po umyciu i przed naniesieniem odżywki, od nasady kosmetyków znajdujących się pod spodem. Przed użyciem należy energicznie wstrząsnąć pojemnik.

Szampon zwiększający objętość Luxurious Volume John Frieda już w trakcie mycia poprawia wygląd włosów. Kosmetyk regeneruje cienkie pasemka, działając na nie od wewnątrz. Szampon ma delikatną konsystencję, dokładnie oczyszcza skórę głowy, daje włosom efekt puszystości. W opakowaniu mieści się 250 ml produktu. Szampon należy rozcieńczyć w wodzie i następnie wmasować we włosy. Produkt zawiera SLS – składnik, który może wywoływać podrażnienia u osób z wrażliwą skórą głowy.

Mgiełka zwiększająca objętość włosów od John Frieda to kolejny kosmetyk z serii Luxurious Volume. Już niewielka ilość kosmetyku powoduje uniesienie włosów od nasady, pogrubienie oraz ochronę przed promieniami słonecznymi i gorącym powietrzem suszarki, lokówki lub prostownicy. Mgiełkę aplikuje się na wilgotne włosy lub pasemka, na które była położona wcześniej pianka. W obu przypadkach włosy należy wysuszyć gorącym, a następnie zimnym powietrzem.

Ostatni z produktów Luxurious Volume to odżywka zwiększająca objętość włosów. Zapobiega łamaniu, puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Odżywia, regeneruje i nawilża pasemka. Odżywkę nakłada się na włosy umyte szamponem marki John Frieda i dokładnie spłukuje.