Czy wiesz, że Twoje rzęsy mogą urosnąć dłuższe? Jedyne czego im trzeba to odrobina wsparcia w pielęgnacji, jakie zapewni im dobra odżywka do rzęs. Stosowanie jest proste, zajmuje tylko kilka sekund w ciągu dnia, a efekty pojawia się już w 4 tygodnie. Oczywiście pod warunkiem, ze wybierzesz dobrej jakości serum na porost rzęs. jaka odżywka do rzęs jest najlepsza? Poznaj ją – przed Tobą ranking odzywek do rzęs: krótki i rzeczowy. w telegraficznym skrócie opisujemy Ci każdą z najpopularniejszych – on najlepiej do tych mniej skutecznych. Zaczynamy!

Jaka jest najlepsza odżywka do rzęs?

Kiedy wybierasz serum do rzęs, zwracaj uwagę, czy:

  • ma w składzie jakiś roślinny, naturalny składnik,
  • ma dobry, cienki pędzelek o odpowiednim włosiu,
  • nie ma zbyt wygórowanej ceny,
  • stosowanie nie jest zawiłe,
  • skład jest minimalistyczny i przemyślany,
  • odżywka do rzęs zapewnia kompleksowe działanie.

NAJLEPSZA ODŻYWKA DO RZĘS – RANKING

1. Odżywka do rzęs Nanolash Eyelash Serum 

nanolash eyelash serum

Królowa wśród odżywek i zdecydowanie jedna z najlepszych odżywek do rzęs, która już od kilku lat jest w trendach, Zna ją cały świat. To serum na porost rzęs, które działa bardzo szybko i jest wydajna. Producent oferuje bardzo korzystne zniżki, już przy zakupie 2 lub 3 sztuk. Daremnie szukać lepszej oferty u konkurencji. Odżywka do rzęs szybko się wchłania i już w miesiąc zapewni Ci olśniewająco długie, gęste i piękne rzęsy. Jedno opakowanie odżywki do rzęs Nanolash wystarczy na całą kurację. Więcej informacji na stronie producenta nanolash.pl

2. Odżywka do rzęs Lashcode

Bardzo polecana odżywka do rzęs o wysokiej jakości, sporej pojemności i doskonałej cenie. Efekty widać bardzo szybko, bo już w ciągu miesiąca od rozpoczęcia kuracji. Efekt to maksymalnie długie, gęste i mocne włoski, które są odżywione mocą naturalnych ekstraktów z soi, pszenicy, tarczycy bajkalskiej i argininy. Moc peptydów pobudza uśpione cebulki i zagęszcza linię rzęs. Lashcode jest kolejną bezkonkurencyjną odżywką na porost rzęs na rynku, a można ją zamówić bezpośrednio na stronie lashcode.pl

3. Odżywka Revitalash

To znana odżywka do rzęs, jedna z pierwszych, jakie powstały. Zyskała już duży rozgłos i do dziś jest to dość często polecana odżywka do rzęs. Kosmetyk jest dopracowany, o dobrej jakości, lecz niestety nie jest to tania odzywka do rzęs. Według naszych obserwacji to najdroższe serum na porost rzęs na rynku.
Jedno opakowanie odżywki do rzęs wystarczy na całą kurację pod warunkiem, ze kupimy buteleczkę o największej pojemności.

4. Odżywka GrandeLash

To dość znana i nieraz polecana odżywka do rzęs, która ma dużą objętość i dobrze, ponieważ w tym wypadku efekty nie pojawią się tak szybko, jak przy innych produktach: w przypadku tej odżywki do rzęs trzeba nieco dłużej czekać, ale przy wytrwałości i systematyczności możesz doczekać się wzrostu rzęs i podkreślenia ich koloru. Nie wchłania się zbyt szybko, dlatego najlepiej stosować ją wieczorem, po demakijażu oka.

5. Odżywka Latisse

Jedna z pierwszych odżywek do rzęs, która zliczamy bardziej do farmaceutyków, niż kosmetyków. Ma buteleczkę i mnóstwo pędzelków (każdy jest jednorazowego użycia). Latisse nie jest niestety bardzo wydajną odżywką, jej cena też nie jest zbyt korzystna. Odżywka do rzęs Latisse nie wystarczy na pełną kurację – najlepiej od razy nabyć dwie sztuki, jest dostępna głównie w aptece.

6. Odżywka Rapidlash

To tania odżywka do rzęs, w stosunku do jej sporej pojemności. Czy jednak jest to dobra odżywka do rzęs? Co ze skutecznością i efektami? Według konsumentów i osób testujących, serum na porost rzęs Rapidlash działa dość powoli, ale przy dużej dawce determinacji, samozaparcia i systematyczności możemy doczekać się lekkiego wzrostu i zagęszczenia rzęs.

Ranking serum do rzęs – podsumowanie

Powyższy ranking odżywek do rzęs wyraźnie wskazuje na to, że odżywka do rzęs Nanolash jest bezkonkurencyjna. To jedna z najlepszych odżywek na rynku, która działają szybko i przynosi świetne efekty! Użytkowniczki potwierdzają, że ich rzęsy stały się wyraźnie dłuższe, grubsze i mocniejsze, a także pogrubione i zyskały piękny kolor już po 4 tygodniach kuracji. Dlatego, jeśli szukasz najlepszej odżywki do rzęs dla siebie, Nanolash z pewnością przykuje Twoją uwagę. Pamiętaj też, by wybrać kosmetyk, który nie wywołuje podrażnień ani alergii. I nie martw się, jeśli aplikacja kosmetyku nie wydaje Ci się łatwa – szybko opanujesz sztukę władania cienkim pędzelkiem.