Dlaczego w Nanolash powinnaś zakochać się od pierwszego wejrzenia?

Odżywka do rzęs Nanolash jako jedyna działa bardzo szybko i efektywnie, posiada precyzyjny aplikator i naturalny skład sprzyjający wrażliwej skórze. Jeżeli potrzebujesz poprawić kondycję swoich rzęs w krótkim czasie, postaw na Nanolash, a pierwsze efekty zobaczysz po niespełna kilkunastu dniach. Tak szybkie rezultaty pozwoli osiągnąć specjalny aplikator, za pomocą którego można dostarczyć odżywkę wprost do nasady rzęs. Pędzelek Nanolash jest lepszy od szczoteczek użytych przy innych odżywkach, mających rozczesać, wymodelować i nabłyszczyć zewnętrzną część rzęs. Efekt długich i zadbanych rzęs gwarantują także naturalne składniki pochodzenia roślinnego i aktywne substancje, które powodują wzrost rzęs na długość i grubość.

Odżywka do rzęs Nanolash została stworzona z myślą o kobietach, które marzą o atrakcyjnym i naturalnym wyglądzie. Kosmetyk pozwala w krótkim czasie uzyskać efekt długich, gęstych i zdrowych rzęs. Nanolash polecany jest osobom, które posiadają rzęsy krótkie, jasne, słabe, łamliwe i zniszczone. Jedynymi przeciwwskazaniami są: ciąża, karmienie piersią, niepełnoletniość, przebyta chemioterapia. Odżywka do rzęs Nanolash jest na tyle pewna, że mogą korzystać z niej osoby z wrażliwą skórą twarzy.

Kuracja odżywką do rzęs Nanolash trwa około sześć miesięcy. Po dwóch lub trzech tygodniach pojawiają się pierwsze efekty. Jednak ostateczne wyniki będzie można zaobserwować po dwóch do trzech miesiącach. Po tym czasie Nanolash należy stosować kilka razy w tygodniu po to, aby podtrzymać efekty kuracji i nadal dostarczać rzęsom (choć w mniejszej ilości) składników aktywnych. Podczas jednej półrocznej kuracji zużywa się jedną buteleczkę produktu.

Odżywka do rzęs Nanolash działa bardzo szybko – pierwsze efekty widoczne są już po kilkunastu dniach od momentu zastosowania. W trakcie regularnej kuracji rzęsy wydłużają się o połowę, zwiększają swoją objętość i pogrubiają się. Następuje ich regeneracja, wzmocnienie i odżywienie. Co najważniejsze, Nanolash wpływa na korzenie rzęs, utwardzając je; usprawnia funkcjonowanie mieszków i cebulek włosowych, stymulując nowe rzęsy do wzrostu. Nanolash poprawia także kondycję oraz zapewnia im nawilżenie, wygładzenie i ochronę przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami pochodzącymi ze środowiska zewnętrznego. Odżywka dba nie tylko o rzęsy, ale i o skórę powiek. Posiada bardzo delikatne działanie i naturalny skład, dzięki czemu pielęgnuje powieki i nie wywołuje podrażnień i nie wysusza skóry wokół oczu.

Odżywkę do rzęs Nanolash należy aplikować każdego wieczora. Tylko regularne stosowanie przyniesie oczekiwane rezultaty. Przed aplikacją trzeba wykonać dokładny demakijaż i osuszyć skórę – jest to warunek konieczny, żeby odżywka bez żadnych przeszkód mogła wchłonąć się, a zawarte w niej składniki aktywne mogły poprawić kondycję rzęs. Do aplikacji służy cienki pędzelek, którym na górnej i dolnej powiece przy rzęsach maluje się pojedynczą kreskę. Gdyby odżywka przedostała się do oczu, trzeba umyć je dużą ilością wody. Jeśli pojawią się podrażnienia, należy na jakiś czas zrezygnować z kuracji.

Skład odżywki do rzęs Nanolash jest w pełni bezpieczny. W produkcie znajdują się naturalne składniki pochodzenia roślinnego (są to w dużej mierze wyciągi z kwiatów i owoców). W Nanolash zawarte zostały również substancje aktywne, które przyspieszają wzrost rzęs i poprawiają ich kondycję. Odżywka nie zawiera składników zapachowych i barwników, dzięki czemu może być używana przez osoby z wrażliwą cerą.

Odżywka do rzęs Nanolash ma płynną konsystencję. Pomimo tego nie spływa do oczu lecz cały czas utrzymuje się u nasady rzęs i zaraz po aplikacji przedostaje się do mieszków włosowych. Nanolash bardzo szybko wchłania się w skórę, odżywiając i pielęgnując rzęsy. Dzięki zastosowaniu formuły pozbawionej tłustych i oleistych substancji odżywka nie podrażnia, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, nie brudzi rąk, ubrań lub pościeli. Płynna konsystencja Nanolash ułatwia aplikację.

Producenci przelali odżywkę Nanolash do smukłej buteleczki z aplikatorem – pędzelkiem. Zarówno kartonik, jak i butelka są koloru czarnego ze srebrnymi napisami. Do odżywki dołączono ulotkę. Jedna buteleczka mieści 3 ml kosmetyku.