Mimo że w sezonie wiosna/lato 2015 modne będą naturalne i rozczochrane brwi, wciąż są takie kobiety, które cenią sobie porządek i dyscyplinę. To właśnie dla nich marka Givenchy stworzyła permanentny ołówek do modelowania brwi, Mister Eyebrow. Jak sprawdza się ta kredka?

Kredka do brwi Mister Eyebrow marki Givenchy jest krótka i gruba. Z jednej strony może to utrudniać aplikację i wygodne trzymanie kosmetyku w dłoni. Jednak z drugiej strony niewielki rozmiar umożliwia schowanie kredki do kosmetyczki lub torebki i zabranie jej ze sobą wszędzie, dokąd tylko chcemy. Kredka Mister Eybrow jest bezbarwna, dzięki czemu brwi można potem poprawiać konturówką lub specjalnymi cieniami. Kosmetyk Givenchy ma konsystencję ułatwiającą modelowanie brwi i ujarzmienie niesfornych włosków. Co więcej, dzięki kredce brwi będą nawilżone, błyszczące i odżywione.

Jak posługiwać się kredką Mister Eyebrow marki Givenchy? Na początek wyreguluj brwi: ich kształt dopasuj do twarzy i oczu. Czy wiesz, że możesz zmieniać barwę brwi? Jedną z opcji jest położenie henny. Innym rozwiązaniem jest poddanie się zabiegowi permanentnego makijażu. Jeżeli farbujesz włosy na kolor inny niż twój naturalny, poproś fryzjera, aby pofarbował też twoje brwi – twój ‚look’ będzie dopracowany w każdym calu. Jeżeli kształt brwi jest już ustalony, możesz wymodelować włoski. Krótkimi i szybkimi pociągnięciami kredki Mister Eyebrow ułóż brwi tak, aby zgadzał się kierunek ich wzrostu. Na koniec „pokoloruj” brwi brązową lub czarną kredką. Pozostało ci jeszcze pomalować powieki i wytuszować rzęsy. Pamiętaj, aby makijaż oczu współgrał kolorystycznie z brwiami.