Peeling Peel Me Perfectly marki Givenchy to kosmetyk do zadań specjalnych. Kosmetyk bowiem wygładza, rozświetla i oczyszcza. Co to oznacza? Wygładzenie twarzy zapewniają małe złuszczające drobiny. Usuwają one martwe komórki skóry i naskórek oraz zgrubiałe, niewielkie blizny i ślady po nich. Ekstrakt z brązowych alg i kwas glikolowy wspomagają działanie drobinek. Dodatkowo wyrównują koloryt cery, rozjaśniają przebarwienia i pozostawiają skórę świeżą i promienną. Ekstrakt z glinki odpowiedzialny jest za oczyszczenie porów skóry z sebum, brudu i martwego naskórka.

Kosmetyk od Givenchy, Peel Me Perfectly, należy stosować na wilgotną, umytą wcześniej skórę twarzy. Okrężnymi ruchami masuje się twarz przez około dwie minuty. Peelingu używa się wieczorem raz lub dwa razy w tygodniu. Po aplikacji można zastosować tonik lub krem nawilżający.

Oprócz potrójnego działania, jakie zapewnia nam Peel Me Perfectly od Givenchy, nasza skóra staje się bardziej napięta, krążenie zostaje poprawione, odnowa komórkowa przyspieszona. Stosowanie peelingu na noc pomaga lepiej i szybciej zregenerować naskórek, a złuszczenie wierzchniej warstwy przygotowuje skórę na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych.

Peeling Peel Me Perfectly marki Givenchy zamknięty jest w białej tubce o pojemności 75 ml. Produkt ma biały kolor i żelową formułę. Po połączeniu z wodą zmienia się w gęstą piankę z drobinkami ściernymi.

Kiedy warto zrobić peeling twarzy? Złuszczanie naskórka będzie dobrym rozwiązaniem przed położeniem maseczki głęboko oczyszczającej lub zastosowaniem kwasów AHA lub BHA. Na gładką skórę lepiej będzie nałożyć krem z filtrem przeciwsłonecznym lub samoopalacz. Peeling zastosuj również przed ważnym wyjściem (randką, rozmową kwalifikacyjną lub imprezą).