Nawilżenie i odnowa skóry to jeden z najważniejszych efektów świadomej pielęgnacji twarzy. Jego „skutkiem ubocznym” jest odmłodzenie cery, poprawa jędrności i mniej zmarszczek. Takie działania warto wdrożyć tuż po 30 roku życia, stosując regularnie dobre serum z kolagenem – Nanoil Collagen Face Serum. Efektem będzie młodzieńczy wygląd na dłużej i brak problemów ze skórą. 

Stare porzekadło mówi, że „lepiej zapobiegać, niż leczyć”. Ta zasada świetnie sprawdza się w pielęgnacji cery. Warto więc walczyć ze starzeniem się skóry już wtedy, gdy widzimy pierwsze oznaki. Dlatego działania przeciwzmarszczkowe powinnyśmy zacząć już około 30 roku życia. Dlaczego właśnie wtedy? Odpowiedzią jest kolagen. To białko, które w 80 procentach buduje skórę. To ono odpowiada za to, by była odpowiednio nawilżona, a zmarszczki spłycone i wygładzone, ale w okolicy 30 roku życia włókna kolagenowe w skórze słabną i ulegają rozkładowi, a to niekorzystnie wpływa na stan i wygląd cery. Aby skutecznie zatrzymać ten proces i cofnąć jego skutki, warto sięgnąć po serum do twarzy z dużą dawką kolagenu – Nanoil Collagen Face Serum. 

Nanoil Collagen Face Serum – siła kolagenu i czerwonych alg 

Kolagen buduje skórę, a tym samym odpowiada za jej gęstość i jędrność. Tylko odbudowana skóra jest na tyle elastyczna, by skutecznie walczyć ze zmarszczkami, także tymi mimicznymi. Zmarszczki stają się wypełnione, a nawilżona skóra promienieje. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nanoil (@nanoil.official)

Kolagen w serum od Nanoil został połączony z ekstraktem z alg Nori, który pełni funkcję naturalnego filtra przeciwsłonecznego. To także bogactwo minerałów, witamin i składników odżywczych, które poprawią wygląd i kondycję skóry. W jednym kosmetyku zawarto więc wszystko, czego potrzebuje skóra, by była młoda, jędrna i pełna blasku. 

Nanoil Collagen Face Serum – dla kogo? 

Świadomą pielęgnację przeciwzmarszczkową warto zacząć jak najwcześniej, kiedy zadaniem dobrego serum do twarzy będzie minimalizowanie skutków niszczącego działania rozpadu kolagenu. Dlatego już około 30 roku życia serum z kolagenem powinno stać się stałą częścią codziennej pielęgnacji. Po Nanoil Collagen Face Serum powinny sięgnąć także te osoby, które na co dzień walczą z chronicznym zmęczeniem, odbijającym się na wyglądzie twarzy. Ich cera traci nie tylko nawilżenie, stając się sucha i podrażniona, ale przybiera także ziemisty odcień. Z tym także poradzi sobie serum od Nanoil. 

Kobiety po 40 czy 50-tym roku życia mają już zazwyczaj zmarszczki, kurze łapki, bruzdy na czole i wokół ust. To sprawia, że wyglądają dużo starzej. Z tymi objawami także poradzi sobie serum kolagenowe. Odbudowa i nawilżenie dogłębnych warstw skóry spowoduje spłycenie zmarszczek i zapobiegnie powstawaniu nowych. Także przebarwienia, na które uskarżają się panie w każdym wieku, to defekt kosmetyczny, z którym skutecznie walczy serum kolagenowe od Nanoil. Ekstrakt z czerwonych alg ma działanie ochronne przeciw promieniowaniu UVA i UVB, więc zadziała jak najlepszy filtr przeciwsłoneczny.  

najlepsze serum do twarzy z kolagenem Nanoil    

Skóra po Nanoil Collagen Face Serum jest:

  • odmłodzona 
  • nawilżona 
  • gładka 
  • jędrna i zdrowo napięta 
  • elastyczna 
  • miękka 
  • pełna blasku 
  • ma mniej zmarszczek
  • ma jednolity koloryt 
  • wypoczęta 

Wszystkie informacje i sposób stosowania Nanoil Collagen Face Serum można znaleźć na stronie www.nanoil.pl