Jednorożce na koszulkach, włosy farbowane jak tęczowa grzywa, pędzle do makijażu inspirowane jednorożcami i makijaż artystyczny w barwach tego mitycznego stworzenia. Fani jednorożców nigdy nie będą mieli dość. Doskonale wie o tym Makeup Revolution. Spod skrzydeł tej marki wyszedł aktualny hit makijażu – paletka rozświetlaczy Unicorns Heart.

Kilka lat temu nikt jeszcze nie myślał o tym, że rozświetlacz jest niezbędny do stworzenia trójwymiarowego makijażu. Jeśli już go nakładano, to raczej tylko na wielkie wyjścia i sylwestrowe bale. Za to zamiast rozświetlacza uwielbiano brokat. Dziś nie wyobrażamy sobie porządnie wykonanego makijażu bez pudru rozświetlającego. Nic dziwnego, że wybór kosmetyków do makijażu jest tak ogromny.

Unicorns Heart – tęczowy rozświetlacz stworzony przez… jednorożce!

Napis na opakowaniu tego kosmetyku głosi, że jest to rozświetlacz w tęczowych kolorach, który stworzyły jednorożce. Pomysł naprawdę świetny. Inspiracji jednorożcami w tym rozświetlaczu na pewno nie brakuje. Jeden jednorożec o błękitnej grzywie widnieje nawet na wieczku opakowania. Pomysł widać jednak przede wszystkim w zwariowanej, tęczowej kolorystyce paletki.

Unicorns Heart to piąty rozświetlacz z kolekcji „I heart makeup” stworzonej przez Makeup Revolution. Oprócz czterech różowych paletek Blushing Heart mamy jeszcze kolejną, w zupełnie innych kolorach. To, co łączy ją z poprzedniczkami, to charakterystyczne opakowanie. Tęczowy rozświetlacz również zapakowano w zgrabny kartonik w kształcie serca.

Różnic jest jednak więcej. Przede wszystkim Unicorns Heart to zupełnie inne, ciekawe kolory. W paletce mamy prawdziwą, świetlistą tęczę. Ten rozświetlacz jest zdecydowanie bardziej połyskujący i intensywniejszy niż standardowe Blushing Heart. Także tutaj Makeup Revolution połączyło pięć kolorów: delikatny róż, jasny błękit, subtelną zieleń, blady żółty i lekki fiolet. Kolory można łączyć lub nakładać pojedynczo.

Za pomocą paletki rozświetlaczy Unicorns Heart z łatwością stworzymy tzw. wet look. Możemy wysmuklić twarz i dodać jej świeżości. Tęczowy rozświetlacz gwarantuje fantazyjne wykończenie makijażu, idealne dla marzycielek. Zamiast rumieńca na naszym policzku może zagościć prawdziwa, pięciokolorowa tęcza. Wszystkie kolory nałożone na skórę tworzą bajkowy efekt – mienią się i perfekcyjnie stapiają ze sobą.