Czy makijaż jest trudny? Przy nieodpowiednim świetle i braku umiejętności – tak. Na to drugie pomoże tylko nauka i praktyka, a na pierwsze np. inteligentne lusterko Juno. To gadżet, w którym nie tylko możesz się przejrzeć, ale też skorzystać z wielu przydatnych funkcji!

Juno to wytwór firmy z San Francisco, która postanowiła wprowadzić najnowsze technologie również do codziennego życia kobiet. Inteligentne lusterko stworzono, aby wykonanie perfekcyjnego makijażu stało się łatwiejsze, a dzielenie efektami w social mediach proste jak nigdy wcześniej. Dowiedz się, na czym polega fenomen lusterka Juno!

Światło przy makijażu. Czy jest ważne?

To fakt, że ponad 70% kobiet na całym świecie wykonuje codzienny makijaż w złych warunkach oświetleniowych. Staramy się łapać naturalne słońce albo malować się przy włączonym świetle, ale to niewiele daje.

Profesjonalne stanowiska wizażystek doświetlane są specjalnymi lampami zamontowanymi na lustrze, które świecą prosto na twarz malowanej osoby, a przy tym jej nie oślepiają. Uzyskanie podobnego efektu w domu jeszcze do niedawna było bardzo trudne. Dopóki nie pojawiło się lusterko Juno.

Lusterko, które doświetla twarz podczas makijażu

Inteligentne lusterko Juno to gadżet o praktycznym zastosowaniu. Nie tylko ładnie wygląda, ale też posiada wbudowane oświetlenie LED, dzięki któremu możemy w warunkach domowych dobrze doświetlić swoją twarz podczas malowania. Co ciekawe, lusterko Juno pozwala na kontrolowanie natężenia światła oraz jego ciepła w zależności od tego, gdzie wykonujemy makijaż. Juno ma wbudowane tryby (światło dzienne, we wnętrzu oraz wieczorne), spośród których możemy wybrać ten odpowiadający nam najbardziej. Wszystko to za pomocą jednego przycisku znajdującego się na dotykowej tafli lustra.

Juno – idealne lusterko dla blogerek

Największą popularność inteligentne lusterko Juno zdobyło wśród blogerek, które pasjonują się makijażem. Pokochały ten produkt nie tylko za to, jak pięknie oświetla twarz podczas malowania, ale także za tryb selfie.

Jak działa tryb selfie w lusterku Juno? Przyczepiamy swój smartfon do tafli lustra, na samym jej środku. Wybieramy odpowiedni tryb oświetlenia i jego natężenie tak, aby umieszczone na brzegu lusterka światło stworzyło tzw. selfie ring, równomiernie doświetlający twarz. Teraz wystarczy zrobić perfekcyjne zdjęcie.

Lustro, które łączy się z telefonem

To opcja dostępna zarówno dla posiadaczek telefonów z systemem iOS, jak i Androidem. Wystarczy połączyć się za jej pomocą z lustrem, aby móc jeszcze bardziej udoskonalać swoje selfie – wyrównując cerę, ukrywając niedoskonałości lub eliminując efekt błyszczenia. Wszystko za sprawą dostępnych filtrów.

Inteligentne lusterko Juno po sparowaniu rozpoznaje nasz smartfon i pozwala na automatyczne ustawianie ulubionego trybu oświetlenia od razu po zbliżeniu telefonu do tafli. Bez konieczności ustawiania wybranych parametrów od nowa.

Juno to nie tylko lusterko!

Inteligentne lusterko Juno możemy wykorzystywać jako dobrze doświetlone, poręczne lustro do makijażu, ale również pierścieniową lampę do profesjonalnych selfie. To dwie funkcjonalności omówione poniżej. Co jeszcze oferuje ten gadżet?

Jego podstawa może służyć jako wygodna podstawka na kosmetyki, których najczęściej używamy, lub drobną biżuterię. Jednak elegancki i bardzo minimalistyczny design Juno, a także jego tylne podświetlenie, czynią z niego naprawdę elegancką lampkę nocną! Wystarczy obrócić lusterko, aby znajdowało się w pozycji równoległej do podstawki, wyłączyć przedni selfie ring i włączyć tylne oświetlenie lustra. Gotowe.