Piękne spojrzenie i gęste brwi. Jak je uzyskać? Czy warto stosować odżywki do brwi takie jak popularny Nanobrow? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź właśnie tutaj. Dowiedz się więcej o swoich brwiach.

nanobrow odżywka do brwi

Na co dzień skupiamy się tylko na tym, żeby podkreślić wygląd swoich brwi szybko i skutecznie, więc sięgamy po cienie, kredki i żele utrwalające.

Nie zastanawiamy się nad tym, jakie funkcje spełniają brwi. A są bardzo ważne, ponieważ ochraniają nasze oczy przed wilgocią np. potem. I właśnie dlatego warto zadbać o ich zdrowie i zagęścić je, zamiast zastępować naturalne brwi makijażem. Pielęgnacja to klucz do piękna.

Czego potrzebują brwi, aby się zagęścić?

Każda brew to włos, którego życie zaczyna się w maleńkiej cebulce. Aby rósł gruby, mocny i ciemny, potrzebuje składników takich jak biotyna, cynk, krzem, witaminy A i E. Można szukać ich w naturalnych olejkach (niektórzy stosują olej rycynowy na brwi), ale najlepszą kompozycję składników zawsze znajdziemy w profesjonalnym kosmetyku. Odżywka do brwi Nanobrow działa tak skutecznie właśnie dlatego, że jest połączeniem idealnie dobranych substancji nawilżających, odżywczych, regenerujących i stymulujących wzrost.

Najlepsza odżywka do brwi

Porównanie produktów do brwi, które są aktualnie dostępne na rynku, jasno pokazało, że najlepsza jest odżywka do brwi Nanobrow. Na ten wynik złożyło się kilka elementów, które są ważne w codziennej pielęgnacji brwi.

Tylko odżywka do brwi Nanobrow:

  • zawiera ekstrakty ziołowe i nie ma substancji szkodliwych,
  • ma bardzo lekką formułę, która szybko się wchłania,
  • działa na cebulki, czyli dogłębnie i skutecznie,
  • ma bardzo wygodny, niewielki aplikator ułatwiający stosowanie,
  • nie tylko pielęgnuje, ale też widocznie upiększa brwi.

Jak działa Nanobrow?

Nanobrow to profesjonalna odżywka do brwi, dlatego nie działa powierzchownie. Cała kuracja zaczyna się od nawilżenie, zregenerowania i wzmocnienia osłabionych cebulek. To dlatego pierwsze zauważalne efekty po Nanobrow pojawiają się między 1 a 2 tygodniem.

Ta odżywka do brwi, jeśli tylko jest stosowana regularnie, przywraca nawet bardzo zniszczonym włoskom zdrowie, elastyczność i dawny blask. Brwi stają się pełniejsze i piękniejsze, ponieważ Nanobrow pobudza ich wzrost, pogrubia i przyciemnia. Dzięki temu w krótkim czasie łuk brwiowy wypełnia się, zyskuje piękny kształt i kolor.

Co zawiera Nanobrow?

Skład tego produktu jest naprawdę przemyślany. Producent wziął pod uwagę naturalną wrażliwość skóry w okolicy oczu oraz potrzeby cienkich i słabych brwi – to dlatego odżywka Nanobrow jest tak starannie skomponowana.

O piękno i zdrowie brwi dbają przede wszystkim ekstrakty roślinne: rewitalizujący wyciąg z żeńszenia, zapobiegające wypadaniu włosków ekstrakty sojowe i pszeniczne, a także przyspieszająca wzrost bajkalina. Do kompletu dołożono tutaj nawilżające, odżywcze i odbudowujące substancje takie jak gliceryna, arginina, panthenol. Oczywiście nie zabrakło tutaj także dodatkowych substancji przyspieszających wzrost brwi.

Ważne! Skład odżywki do brwi Nanobrow jest wolny od parabenów, silikonów, ftalanów, sztucznych barwników, aromatów itp.

Aplikacja Nanobrow krok po kroku

Jak nałożyć odżywkę do brwi Nanobrow, aby osiągnąć jak najlepsze efekty? Wystarczą trzy proste kroki, przy czym najważniejsza jest systematyczność i używanie serum każdego dnia. Ułatwia to wygodny aplikator z miękką końcówką, ale również szybko wchłaniająca się formuła Nanobrow.

Jak używać Nanobrow? Zrób to w trzech prostych krokach.

  • Krok 1. Dokładny demakijaż i oczyszczanie skóry.
  • Krok 2. Precyzyjne nałożenie wodnistego serum na obie brwi.
  • Krok 3. Odczekanie chwili, aż odżywka się wchłonie.

Rewelacyjną odżywkę Nanobrow zamówisz na stronie nanobrow.pl