Jeśli myślisz, że to kolejny zwykły szampon, jesteś w błędzie. Szampon micelarny z algami Nanoil to łatwiejsze mycie włosów, mocniejsze włosy, a także świeżość na dłużej. Sprawdź, co ma do zaoferowania i wymień swój stary szampon na Nanoil Algae Micellar Shampoo. Przekonaj się, że warto!

Dbanie o włosy zaczyna się już w momencie, gdy sięgamy po szampon. Od tego, jak dokładnie je oczyścimy i czy nie przesuszymy ich zbyt mocno, zależy późniejsza pielęgnacja. Każda odżywka i maska zadziała lepiej, gdy włosy będą dobrze przygotowane. To dlatego wybór szamponu jest bardzo ważny. Nanoil wie o tym doskonale, dlatego w ofercie marki pojawiły się szampony do włosów – micelarne, lekkie, niezwykle skuteczne i wzbogacone o dodatkowe składniki, które pielęgnują włosy już w trakcie ich mycia.

Szampony od Nanoil. Co je wyróżnia?

Jest kilka powodów, dla których warto wybrać właśnie Nanoil Algae Micellar Shampoo lub inny szampon z serii Nanoil Micellar, który pasuje naszym włosom.

  1. Micelarna formuła – popularność szamponów micelarnych nie jest przypadkowa. To właśnie dzięki maleńkim cząsteczkom (tzw. micelom) szampony Nanoil oczyszczają dużo dokładniej i pozbywają się wszystkich zanieczyszczeń: nawet takich jak toksyny. A wszystko to bez przesuszania włosów i podrażniania skóry głowy silnymi środkami myjącymi.
  2. Pielęgnacja podczas mycia – dodatek składników odżywczych w tak dużym stężeniu to innowacja, jeśli chodzi o szampony. Nie ma tu śladowych ilości wymienionych na etykiecie olejków czy witamin. Szampony Nanoil zawierają solidne porcje substancji, które naprawdę mają moc i działają we wnętrzu włosów, odżywiając, nawilżając i wzmacniając.
Szampon micelarny z algami - działanie

Algi morskie w szamponie Nanoil

Jednym z ciekawszych składników, które zastosowano w serii kosmetyków do pielęgnacji włosów Nanoil (szamponach, odżywkach i maskach) jest ekstrakt z alg morskich Nori. Te niewielki algi to nie tylko źródło cennych składników odżywczych, ale też naturalny filtr chroniący przez promieniowaniem UVA/UVB.

Dzięki temu dodatkowi Nanoil Algae Micellar Shampoo sprawdza się w pielęgnacji włosów wymagających ochrony, ponieważ jest to:

  • ochrona przed słońcem i wolnymi rodnikami,
  • ograniczenie uszkodzeń w strukturze włosów,
  • przywrócenie włosom blasku i elastyczności,
  • zminimalizowanie podrażnień skóry głowy,
  • zrewitalizowanie i wzmocnienie włosów.

Szampon do włosów Nanoil z algami

Przyglądając się składnikom i działaniu Nanoil Algae Micellar Shampoo, nie sposób nie zgodzić się, że to kosmetyk dla wymagających – jest lepszy niż zwykły szampon dzięki micelom, a do tego dba o włosy już podczas mycia dzięki algom morskim. Co ciekawe, zawiera olej rycynowy, który pielęgnuje skórę głowy i działa antybakteryjnie. To prosty przepis na dobrze oczyszczone włosy i skórę głowy bez podrażnień, bez nadmiernego przetłuszczania się i bez łupieżu.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, że szampon do włosów Nanoil z algami morskimi i cząstkami micelarnymi jest najlepszym wyborem, zaufaj opiniom – tysiące kobiet na całym świecie zaufały Nanoil. One już odmieniły swoją pielęgnację i zaczęły dbać o włosy podczas ich mycia. Ty też możesz to zrobić!