Nie lubisz czekać aż paznokcie wyschną? Nie przejmuj się – nie jesteś sama. Dziewczyny stosują mnóstwo sposób, żeby przyspieszyć wysychanie lakieru: dmuchają, wkładają do wody lub kupują lampy UV do paznokci. Ty nie musisz tego robić. Jest o wiele prostsza metoda pomagająca wysuszyć lakier. Są to krople Drip Dry Lacquer marki OPI.

Krople Drip Dry Lacquer OPI

Wysuszacz lakieru do paznokci OPI można kupić w trzech różnych wielkościach: 9 ml, 30 ml lub 120 ml. Każde z opakowań wyposażone jest w kroplomierz – małą pipetkę. Taki aplikator ułatwia nanoszenie produktu na płytkę paznokcia: wystarczy jedna lub dwie krople. Dodatkowo preparat posiada działanie pielęgnacyjne, łagodzące i neutralizujące wolne rodniki (wzmacnia płytkę paznokcia, zapobiega łamaniu, rozdwajaniu, pękaniu i żółknięciu). Krople Drip Dry Lacquer marki OPI zawierają olejek jojoba i witaminę E, które odżywiają paznokcie.

Jak stosować wysuszacz? Paznokcie pomaluj lakierem. Po upływie około minuty za pomocą kroplomierza nanieś Drip Dry Lacquer od OPI. Według producenta proces schnięcia lakieru trwa do pięciu minut. Czy warto zatem aplikować ten preparat? Niektóre lakiery do paznokci wysychają o wiele szybciej niż produkt marki OPI. Po co więc czekać dodatkowo kilka minut? Drip Dry Lacquer można używać chociażby dla właściwości pielęgnacyjnych i odżywczych.

Sposoby przyspieszające wysychanie lakieru

Jakie są inne sposoby wysuszania lakieru do paznokci? Do miseczki z chłodną wodą, włóż kostki lodu. Na kilka minut zanurz palce. Aby przyspieszyć wysychanie lakieru, użyj suszarki. Zimnym powietrzem susz paznokcie; trzymaj je dość blisko urządzenia. Możesz także nałożyć oliwkę, która nawilży palce i zmiękczy skórki.